PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Ťaháky, referáty, či wikipédia? Na vysokej škole radšej nie

Niektoré návyky si zo strednej školy berieme aj na vysokú. Čo to znamená? Keď sme boli ešte tínedžeri, pri vypracovávaní rôznych zadaní sme si vystačili s neoverenými zdrojmi, ktoré sme upravili do nami „originálnej“ podoby. Prístupnosť rôznych voľných učebných materiálov a konspektov je naozaj skvelá, no ich kvalita je často diskutabilná.

Číst více

Podvádzanie

Toto slovo je známe každému školákovi, študentovi a určite i zamestnancovi. Podvádzanie je bežnou súčasťou našich životov a v praxi sa s ním stretávame denne, aj keď o tom nie vždy vieme. Či už ide o predĺženie si pracovnej pauzy, alebo lepenie ťahákov pod lavicu, skúsenosť s tým máme takmer všetci. Čo to ale znamená v školskom prostredí?

Číst více

Učte se cizí jazyky

Že se bez některého z cizích jazyků dnes skoro nikdo neobejde, je už dávno jasné. Téměř v každém zaměstnání je považována přinejmenším angličtina za samozřejmou věc, a u kvalifikovaných pozic je to jeden z hlavních požadavků. A mnohdy jsou vyžadovány i jazyky dva.

Číst více

Preklady a PR články? Bez problémov!

Hlavné je si veriť a o svojich schopnostiach nepochybovať. Či študujete na vysokej škole, alebo ste už zamestnaní, s rôznymi zadaniami sa budete stretávať stále. Profesijný život sa čím ďalej, tým viac týka zahraničnej spolupráce. Tá zahŕňa potrebu prekladania rôzneho typu textov. PR články taktiež už nie sú iba záležitosťou marketingu.

Číst více

Studium a relaxace

Ani u skript nemůže člověk sedět věčně. Po nějaké době by se studující stejně unavil, a jakmile přestane vnímat učivo do hloubky, nedokáže si je do paměti ukládat v dostatečné míře. Odpočinek je nezbytný. Někteří lidé jeho význam podceňují a setrvávají v koloběhu hektického způsobu života, který si dnešní společnost nastavila. Bez průběžné relaxace se může stát, že se objeví zdravotní obtíže, které mohou být i vážnějšího rázu. Myslete tedy i při studiu na své zdraví a rozdělte svůj čas na práci a odpočinek.

Číst více