PROFESIONÁLNÍ AUTOŘI

Náš tým tvoří vysokoškolsky vzdělaní autoři s dlouholetými zkušenostmi s tvorbou odborných textů.

DODRŽOVÁNÍ TERMÍNŮ

Podklady předáváme vždy v dohodnutých termínech. Nabízíme také možnost expresního vypracování podkladů.

100% ORIGINALITA

Všechny doklady jsou vypracovány jako originál na základě požadavků klienta. Nehrozí žádné plagiáty.

CENOVÁ NABÍDKA DO 24 HODIN

Okamžitě vám přidělíme vhodného autora, který do 24 hod. posoudí vaše individuální požadavky a pošle cenovou nabídku.

Posledný krok pred odovzdaním záverečnej práce

Posledným bodom v tvorbe záverečnej práce nie je korektúra, ako sa mnohí nazdávajú. Posledným krokom je v podstate viacero vašich krokov, ktoré smerujú do copycentra. Dnes však už prácu môžete na tlač odovzdať i mailom, čo je často oveľa praktickejšie. Študenti túto záverečnú povinnosť podceňujú a nemôžeme sa tomu ani diviť. Ako sa vraví – mladosť – pochabosť.

Číst více

Bakalářské studium psychologie

Ten, kdo se zajímá o psychologii, zpravidla chce lépe porozumět lidské povaze. Rozpoznání toho, jak se lidé chovají a jednají na základě individuálních charakteristik či podle své sociální situace, přináší praktické využití v osobním, pracovním i celospolečenském životě. Pochopíte-li základy psychologie a sociologie, můžete velice dobře pracovat v marketingu a managementu, ale hlavně můžete tyto znalosti využít ve své profesní kariéře při práci s lidmi. Studium uvedeného oboru vás přivede i k sebepoznání, což umožňuje lidský i profesní rozvoj každé osobnosti.

Číst více

Studium nebo řemeslo

Ve 14. či 15. roce života se jen malá část žáků umí rozhodnout o svém dalším životním osudu a má jasnou představu o své budoucí profesní kariéře. Ti zbývající, a jejich značné procento, to mají těžší: buď mají horší prospěch, a také si nejsou jisti, zda jsou studijní typ. Zda by dokázali zvládnout střední a popřípadě i vysokou školu. Anebo by je bavilo spíš řemeslo? Anebo také nic z toho – je známo, že v tomto období dospívání nemá člověk o své budoucí povolání a kvalitu života, která se od něj odvíjí, téměř žádný zájem.

Číst více

Ako zohnať zdroje?

Teória, teória, teória... Na prax si počas školy budete musieť počkať a teória bude nateraz vašou najlepšou kamarátkou, ktorej sa nebudete môcť zbaviť. Počas písania záverečnej práce ju ale budete potrebovať viac, ako kedykoľvek predtým. Ak ste ešte žiadnu nepísali, budete sa musieť naučiť, ako teóriu a teda zdroje získavať.

Číst více

Medziročník?

Starý známy kamarát študentov, ktorí pred štúdiom uprednostnili niečo iné. Či už je to práca, šport, alebo jednoducho prokrastinácia, tieto aktivity si u mnohých vyžiadali poriadny balík peňazí v podobe zaplatenia za ročník navyše. Štát v klasických prípadoch povoľuje bezplatný prvý a druhý stupeň štúdia. Za každý rok navyše študent platí a tieto sumy závisia od školy a niekedy aj od jednotlivých fakúlt.

Číst více